Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania ze Słodziakami

Już po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć niesamowite pluszaki – lisek Lucek, króliczek Zuzia, sowa Zosia, ryś Rysiu, bóbr Borys, jeż Jerzyk. Uczniowie wysłuchali czytanych przez panią Anię Kalinowską i Agnieszkę Jankowską opowiadań z książki Gangu Słodziaków. Śpiewali piosenki swoich bohaterów oraz tworzyli piękne prace plastyczne. A na koniec czekał na wszystkich pyszny słodki poczęstunek.

 

UWAGA!

OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY ” DALSZE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW”

• Klasa I rysuje wymyślone przez siebie historie Gangu Słodziaków
• Klasa II tworzy komiksy (rysunki z elementami tekstów)

 

Zapraszamy do udziału w konkursie 🙂

Na prace czekamy do 5 października 🙂

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *