Sprzątanie Świata

Sprzątanie świata

Dnia 13.09.2018 podobnie jak każdego roku uczniowie kl. VI aktywnie brali udział w akcji Sprzątania Świata. Wraz z nauczycielem i opiekunem sprzątali obejście koło szkoły oraz plac zabaw. Każdy był zaopatrzony w worek na śmieci i rękawiczki. W trakcie pracy nie brakowało dobrego humoru, z zadowoleniem i ochotą uczniowie napełniali worki śmieciami znalezionymi wokół szkoły. Także w klasie uczniowie z chęcią i zapałem brali udział w zajęciach edukacyjnych gdzie zapoznawali się procesem recyklingu śmieci, przypominali kolory pojemników na określone odpady, a także segregowali śmieci. Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną dotyczącą segregacji śmieci.

Anna Kalinowska

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *