Mały gest, wielki cel!

Kochani!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Mały gest, wielki cel!” – „Zostań Świętym Mikołajem!”.

Akcja polega na uszczęśliwianiu maluchów dotkniętych przeróżnymi chorobami. Organizatorzy akcji skupiają się na wysyłaniu paczek i listów z ciepłymi słowami, aby pokazać tym dzieciom, że nie zostały same. Mikołajkowa edycja polega na tym, że do każdej chętnej osoby dopasowane zostaje jedno z chorych dzieci.  Osoba ta staje się „Mikołajem” i ma za zadanie skompletować paczkę dla niego oraz wysłać ją na przełomie listopada i grudnia.

 

Nasza Szkoła została Mikołajem Szymka.

 

Tu znajdziesz informacje o Szymku:  Szymek

Poznaj szczegóły akcji. Wejdź na profil na Facebooku „Mały gest, wielki cel!”

Słodycze, książeczki i kartki z ciepłym słowem będziemy zbierać

do 28 listopada.

Liczymy na Państwa pomoc!

Dziękujemy!

 

 

 

Udostępnij!

2 Comments

  1. <3 z calego serca dziękujemy Wam za chęć pomocy Szymusiowi <3 Wasze dobre serduszka na pewno wywołają ogromny uśmiech na buźce Szymka ,wszystko uwiecznimy na zdjęciach abyście mogli też zobaczyć tą radość 🙂 Szymek ściska Was baaardzo mocno i śle Pozdrowienia wraz z rodzicami i braciszkiem 🙂

    1. Przygotowanie kartek i paczki dla Szymka było dla nas wszystkich ogromną przyjemnością ☺bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałej akcji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo dużo zdrówka dla całej Waszej rodziny ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *