„Wilk i zając” Krak Art

23 października uczniowie oraz dzieci z grup przedszkolnych miały okazję poznać adaptację znanej bajki pt. „Wilk i zając”. Teatr Krak -Art z Krakowa tym razem zagościł u nas z przedstawieniem pt. „Wilk i Zając”. W trzech zabawnych epizodach Zając występujący, jako właściciel restauracji, dentysta i policjant, spotyka się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl rozśmiesza, a zarazem uczy dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Przedstawienie spodobało się Naszym uczniom,  którzy brali czynny udział w grze aktorskiej. Duża w tym zasługa aktorów  którzy zapraszali dzieci na scenę i prowadzili z nimi ożywione pogawędki, pozwalając widzom chociaż na chwilę stać się aktorami.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *