Dzień Bezpiecznego Komputera

 

12 października 2017 roku już po raz trzynasty obchodzimy w Polsce Dzień Bezpiecznego Komputera. To doskonała okazja, by przypomnieć wszystkim użytkownikom komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu o tym, jak wiele zagrożeń może na nich czyhać oraz o tym, jak w prosty sposób mogą ich uniknąć.

Tego dnia w naszej szkole wspólnie z uczniami przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego korzystania z komputera, a następnie w wyniku przeprowadzonego konkursu wyłoniliśmy Komputerowego Mistrza i dwóch wicemistrzów.

I miejsce  Adam Cebeniak

II miejsce Nikola Rozpłochowska

III miejsce Artur Dolny

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję za aktywny udział w zajęciach wszystkim uczniom klasy III

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *