Światowy Dzień Uśmiechu

6 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia było u nas na prawdę wesoło 🙂 Zanim rozpoczęły się zajęcia każdy uczeń otrzymał specjalną odznakę, która miała przypominać o uśmiechu:)

Dzień rozpoczęliśmy krótką pogadanką na temat tego skąd wzięło się to święto oraz czy śmiech jest na pewno zdrowy:) Kiedy już rozwiane zostały wszelkie wątpliwości co do dobroczynnego wpływu śmiechu na nasz organizm, uczniowie opowiadali dowcipy oraz przedstawiali śmieszne wierszyki. Kolejną atrakcją były warsztaty artystyczne, podczas których pod fachowym okiem animatorów z inowrocławskiej firmy „Ręce Pełne Pomysłów”,  uczniowie wykonali przepiękne świeczki według własnego pomysłu. Na koniec zajęć na każde dziecko czekała słodka niespodzianka.

Uśmiechy z twarzy naszych uczniów nie zniknęły dziś ani na chwilę:)

I tak trzymać Kochani 🙂

 

Udostępnij!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *