Jak poprawnie dokonać subskrypcji?

Witamy.

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco powiadomienia o nowych informacjach z naszej szkoły, zachęcamy do zapisywania się w naszym serwisie. Wystarczy pozostawić swój adres e-mail wraz z imieniem i nazwiskiem a będziesz „na bieżąco”. Nie zapomnisz o rzeczach które trzeba przygotować dla Twojej pociechy a także dowiesz się o pracy domowej, której Twoje dziecko nie zdążyło zapisać.

Są dwa rodzaje subskrypcji:

  1. Subskrypcja powiadamiająca o nowych aktualnościach – dostępna na stronie głównej szkoły – . Są to wiadomości, które pojawiać się będą na stronie głównej i które dotyczą ogólnie szkoły oraz jej podopiecznych.
  2. Subskrypcja wiadomości dotyczących jednej klasy lub grupy przedszkolnej. Dostępna jest na stronach poszczególnych klas i grup.
    Jeśli masz dziecko w konkretnej klasie, bądź grupie wystarczy, że przejdziesz na stronę klasy i zapiszesz się w dostępnym tam polu subskrypcji. Od tej pory będziesz informowany o wszystkim co dotyczy danej klasy lub grupy. Jeśli często zaglądasz na swojego maila, nie przegapisz nic!

Jeśli masz pytania. Chętnie odpowiemy,

Napisz do nas na adres: admin@szkolazacharzyn.pl, lub skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt.

Pozdrawiam serdecznie.

Admin.

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *