„Latający kufer”

25 września odwiedzili naszą szkołę aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych z Krakowa KRAK-RE. Tym razem przedstawili nam opowieść pt. „Latający Kufer”, adaptację teatralną baśni H.Ch.  Andersena.

„Latający kufer” to egzotyczna opowieść o synu bogatego kupca, który roztrwoniwszy cały majątek ojca, dostaje od sąsiadów kufer. Okazuje się, że podarunek jest niezwykły. Magiczny prezent przenosi chłopca do odległego kraju. Znalezienie się w nowej sytuacji wymaga od Błażeja nie lada sprytu. Wszystko komplikuje się, gdy młodzieniec zakochuje się w pięknej księżniczce… Opowieść uczy, że udawanie kogoś, kim się nie jest, nie popłaca, a nawet za „niewinne” kłamstwa płaci się wysoką cenę.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *