Nowa szkoła wystartowała!

59ad289cdff1b_o

Bardzo uroczyście było dzisiaj w Naszej Szkole. Po latach przerwy rozpoczęła działalność Szkoła Podstawowa. Obecnie jest samodzielną Placówką. Mamy pod opieką 55 uczniów w klasach I, II i IV, troje uczniów jest w oddziale specjalnym, a dwóch oddziałach przedszkolnych 34 dzieci. Na stałe zatrudnionych jest 5 nauczycieli, cała Rada Pedagogiczna składa się z 13 osób. Dyrektorem jest Ewa Rozmarynowka-Żądło.
Podczas uroczystości obecna była wójt gminy Kamila Szejner, która życzyła wszystkim, aby szkoła (jak mówiła- spełnienie marzeń mieszkańców) była dobrem wspólnym. Sołtys Zacharzyna Milena Różańska w imieniu społeczności powitała panią dyrektor i zapewniała, że mieszkańcy rzeczywiście bardzo się cieszą z uruchomienia w ich miejscowości szkoły. Ewa Rozmarynowska-Żądło życzyła wszystkim – dzieciom, nauczycielom i rodzicom – udanego Roku Szkolnego, wręczyła wychowawcom klas słodkie upominki do rozdania dla dzieci oraz pasowała na uczniów pierwszaków.

Udostępnij!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *