U przedszkolaków

Mama Dobrusi zorganizowała dla dzieci z grupy maluszków zajęcia plastyczne 👍 Nasze pracowite Pszczółki pięknie pomalowany farbami dwa duże kartonowe domki 🏠 🏠 Pani Kindze jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

 

„Wiosna, lato, jesień, zima”… Na zajęciach u maluszków rozmawialiśmy o porach roku 🙂

 

Póki śniegu nie ma, a zimę dzieci oglądają tylko na obrazkach, postanowiliśmy z maluszkami, że sami wyczarujemy sobie śnieg.
Zabawa typowo sensoryczna rozwijająca dziecięca kreatywność.

 

Ciasteczka dla Babci i Dziadka 😁

 

Podczas zajęć Starszaki rozpoznawały różne ślady zwierząt: tropy 🐾 np. sarny, jelenia, dzika, lisa, wilka, wiewiórki czy zająca 🦌🐗🐶🐺🐰🐿️ Następnie sami zostawili po sobie swój indywidualny ślad – odcisk dłoni 👐

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *