MegaMisja zadanie 5 klasa II

Psotnik a zdrowa żywność

 

Piąte zadanie wykonane! Tym razem wspólnie z bliźniakami pomogliśmy Enlnowi zrozumieć czym jest zdrowe odżywianie oraz przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania.
Podczas zajęć dowiedzieliśmy się również co to jest prezentacja, jakie są jej rodzaje i jakie cechy powinna posiadać. Ustaliliśmy, że prezentacja ma miejsce za każdym razem gdy przedstawiamy wyniki swojej pracy na dany temat. Wiemy, że powinna ona być krótka, dowcipna, nie powinna zawierać zbyt wielu informacji oraz powinna być ciekawie i estetycznie przygotowana. Wiemy też, że inna będzie prezentacja przygotowana dla dzieci, a inna dla dorosłych. Aby pomóc naszemu przyjacielowi uczniowie najlepiej jak umieli przedstawili i omówili wykonany wcześniej plakat przedstawiający piramidę zdrowego odżywiania. Na koniec zajęć rozmawialiśmy i „przyjrzeliśmy się” różnym formom prezentacji, prezentacjom multimedialnym, filmom i słuchowiskom.

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *