Zakończenie roku szkolnego

 

Drodzy Uczniowie!

Pragniemy jeszcze raz serdecznie Wam pogratulować osiągniętych wyników w nauce oraz odniesionych sukcesów. Dziękujemy Wam za ten wspaniały rok. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie ostatnich dziesięciu miesięcy. Jest się z czego cieszyć- zasłużliście na wspaniały, wakacyjny odpoczynek. Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące- oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek 😉  Życzymy Wam niezapomnianych, radosnych i bezpiecznych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Do zobaczenia we wrześniu 🖐

 

Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Wam pięknie za czas poświęcony pracy na rzecz szkoły, pomoc w organizacji wielu imprez szkolnych, świetne pomysły oraz troskę o uśmiech każdego dziecka. Dziękujemy za dbanie o dobro naszej szkoły i budowanie jej pozytywnego wizerunku. Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie 😀

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *