Interaktywnie u Tygrysków

Podczas zajęć dydaktycznych przedszkolaki korzystają z tablicy interaktywnej. Jest to nowoczesna pomoc dydaktyczna, która wspomaga pracę nauczyciela oraz pozwala dzieciom na wykorzystanie nowoczesnej technologii w celu zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. Każdy przedszkolak chętnie działa na tablicy, m.in. rozwiązuje labirynty, układa puzzle, dopasowuje elementy, ćwiczy grafomotorykę, doskonali zapisywanie liter oraz cyfr, rysuje, koloruje, poszerza swoją wiedzę o otaczającym go świecie, a także uczy się nowych słówek i piosenek w języku angielskim. Wykorzystanie na zajęciach tablicy interaktywnej sprawia, iż dzieci szybciej i chętniej się uczą, lepiej zapamiętują treści, a także potrafią dłużej skupić uwagę.

Udostępnij!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *