AKTYWNA TABLICA

Aktywna Tablica

to rządowy program rozwijania infrastruktury szkolnej oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych w latach 2017-2019.

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła uczestniczy w programie  „Aktywna Tablica”, którego głównym celem jest doposażenie szkół w nowoczesne środki nauczania TIK.

Jednym z założeń programu jest wymiana doświadczeń z innymi szkołami,  w tym celu stworzono sieć szkół miasta i gminy Chodzież.

W skład sieci szkół wchodzą:

• Szkoła Podstawowa w Strzelcach
  • Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży
  • Szkoła Podstawowa w Zacharzynie

Harmonogram zajęć otwartych w ramach programu „Aktywna Tablica”.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli z sieci szkół biorących udział w programie AKTYNA TABLICA na zajęcia otwarte w następujących terminach:

22 marca 2019r. – plastyka, godzina 9.50

15 maja 2019 r. – j. angielski, godzina 10.40

Fotorelacje z zajęć z wykorzystaniem TIK: