II Jesienny Piknik Rodzinny

20 października po raz drugi w naszej szkole odbył się Jesienny Piknik Rodzinny. Tym razem spotkaliśmy się w szczytnym celu – we współpracy z Fundacją Złotowianka zbieraliśmy pieniążki na leczenie i rehabilitację naszego szkolnego kolegi,

Zarówno na dzieci jak i dorosłych czekało wiele atrakcji. Była loteria, koło fortuny, zawody sportowe, malowanie twarzy oraz zajęcia artystyczne.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, kawa, herbata, kiełbaski oraz przepyszny żurek.

Za pomoc w organizacji pikniku składamy serdeczne podziękowania:

Gminie Chodzież

Sołectwu Zacharzyn

Radzie Rodziców

Księgarni Benefis

Hurtowni Tara

Profesorowi Zabawce

Ani Czekiel

Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej w Strózewie za zorganizowanie zbiórki pieniędzy dla naszego kolegi na terenie swojej szkoły.

W trakcie pikniku udało się nam zebrać 2 135,70

Z całego serca DZIĘKUJEMY w imieniu swoim, Kubusia oraz jego rodziców 🙂