„Pszczółka Maja”

We wtorkowy poranek, 2 października uczniowie najmłodszych klas oraz klasa specjalna wybrali się do Chodzieskiego Domu Kultury na spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.  Uczniowie zapoznali się z ciekawą historią bohaterki, która poznawała świat i uczyła się w nim żyć. Obejrzana sztuka uwrażliwiła dzieci na piękno przyrody, wzmocniła świadomość ekologiczną i nauczyła szacunku dla każdego, nawet najmniejszego stworzenia. Mali odbiorcy sztuki zafascynowali się główną postacią Mają, która to swą postawą dała doskonały wzór postępowania w życiu codziennym.