Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

 

Nasza szkoła bierze udział w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

Czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. Sieć sklepów Biedronka, świadoma wagi tego tematu, aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodziców.

 

 

Książka przygody gangu słodziaków

 

Tym razem, z okazji wydania ilustrowanych opowieści o przygodach Gangu Słodziaków, sieć sklepów Biedronka ogłosiła konkurs dla szkół podstawowych: „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, który ma inspirować dzieci do codziennego czytania.
Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *