Jesteśmy bezpieczni!

Pogadanka w SP Zacharzyn
W poniedziałkowy poranek 14 maja w Szkole Podstawowej w Zacharzynie gościliśmy funkcjonariusza Powiatowej Policji w Chodzieży panią Elżbietę Żulewską, która przeprowadziła z klasami I, III i IV, oraz z oddziałami przedszkolnymi pogadankę na temat świadomego korzystania z Internetu. Ponadto z dziećmi szkolnymi omówiła zachowania na terenie szkoły dotyczące agresji i przemocy, szanowania mienia w szkole i poza nią, a także bardzo ważny temat dotyczący bezpiecznych wakacji, gdzie zwrócono szczególną uwagę na przestrzegania przepisów prawa drogowych. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i uczestniczyli w spotkaniu.
Bardzo dziękujemy pani Policjant za interesujące zajęcia, oraz profesjonalne przedstawienie tematu.

Anna Kalinowska