Podchody z Mikołajem

9 grudnia Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Zacharzyn 2004 we współpracy z naszą szkołą zorganizowało dla wszystkich mieszkańców  Zacharzyna rodzinne spotkanie pt. „Podchody z Mikołajem”.  Dzieci razem z rodzicami wzięły udział w podchodach i zabawach sportowych. Podczas imprezy można było również zakupić piękne ozdoby bożonarodzeniowe na naszym Świątecznym Kiermaszu. Na wszystkich uczestników czekał pyszny poczęstunek, kiełbaski z ogniska, ciepły barszczyk oraz pyszne ciasta.

Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym oraz Stowarzyszenie Wsi Zacharzyn 2004 składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy:

• Władzom Gminy Chodzież
  • OSP Zacharzyn
  • Radzie Rodziców
  • Rodzicom i dzieciom zaangażowanym w przygotowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego