Spotkanie autorskie z panią Wiesławą Pyrcz

Dziś w Bibliotece Miejskiej w Chodzieży odbyło się spotkanie z panią Wiesławą Pyrcz, autorką książek dla dzieci. Pani Wiesława od kilku lat pisze wiersze edukacyjne o zdrowiu i o przyrodzie. Inspiracje do ich pisania czerpie właśnie z pracy z dziećmi oraz zamiłowań i zainteresowań przyrodniczych. Do tej pory ukazały się trzy książki jej autorstwa zatytułowane „Recepta na zdrowie”, „Wiersze, które uczą przyrody” oraz „O misiach i o niedźwiadkach”. Obecnie jako emerytowana nauczycielka spotyka się z dziećmi w przedszkolach i szkołach. Czyta im swoje wiersze i opowiada o tym, jak powstawały jej książki. Po spotkaniach pełnych miłych przeżyć i pozytywnych emocji zawsze twierdzi, że właśnie dla takich chwil warto pisać dla dzieci.

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *