Jesienny Piknik Rodzinny

W minioną sobotę odbył się w naszej szkole I Jesienny Piknik Rodzinny. Podczas naszego pierwszego spotkania w nowym gronie panowała przemiła i ciepła atmosfera. Piknik rozpoczął się pasowaniem najmłodszych dzieci na przedszkolaków. Później rodzice wraz ze swoimi dziećmi brali udział w różnych konkurencjach sportowych. Przygotowane były również stoiska, w których panie malowały dzieciom twarze i robiły kolorowe pieczątki. Była też „fotobudka”. Podczas pikniku zorganizowany również został kiermasz, na którym można było kupić jesienne dekoracje przygotowane przez rodziców, dzieci i nauczycieli. Zebrane pieniążki zasiliły fundusz Rady Rodziców.  Oczywiście jak na każdym pikniku na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek oraz kiełbaska z ogniska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie tej wspaniałej imprezy.

Z całego serca dziękujemy również za wszystkie prezenty przyniesione dla Olgi.

 

Udostępnij!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *